Fuar Hostes ve Catering

Fuarlarda , toplantı ve lansmanlarınızda vereceğimiz catering hizmeti ile misafirlerinize, bol çeşit ve kaliteli menülerden oluşan unutulmaz tatlar ile akıllarda kalacak bir organizasyon hizmeti vermekteyiz. İhtiyaca göre alternatif catering çeşitleri. Firmanızın veya ürünlerinizin tanıtımı amaçlı yapılan organizasyonlarda ve fuar alanlarında ürün tanıtımı yapmak için önceden bilgilendirilen ve sahip oldukları bu bilgilerle kullanıcıların sorularını cevaplayan fuar hostes organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Fuar Catering Hizmetlerimiz

 Coffee Break Hizmeti

Kokteyl Hizmeti

Lunchbox Hizmeti

Garson Hizmeti

Temizlik personeli Hizmeti

Ekipman kiralama Hizmeti

Hostes Kiralama Hizmeti

Transfer Hizmetleri

 

 

Fuar Kokteyli

 

Fuara katılan firmaların genellikle fuarın ilk günü ya da en yoğun olduğu başka bir günde stant içinde misafirlerini ağırlamak için yapmış oldukları, prestij bakımından büyük kazanımlar sağlayan bir ikram hizmetidir.   

 

Fuar Coffee Break

 

Fuara katılan firmaların fuar başlangıcı ve bitiş zamanı içinde gün boyu sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde Kurabiye Vb diğer unlu mamul ürünleriyle birlikte sunulan  ikram hizmetidir.

Coffee Break hizmetleri fuarlarda en çok tercih edilen ve kabul görülen bir hizmet şeklidir. Bu hizmet içeriğinde servis hizmetleri ve masa üstü donanımların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

Fuar Öğle Yemeği

 

Ağırlıklı olarak fuar standı büyük ve kadrosu geniş olan firmalar tarafından tercih edilen bu hizmet şeklinde  yemek sunumu 4 kap sıcak yemek olarak 4’lü melamin tabaklarda sunulmaktadır.

Stant alanı ufak olan veya günlük 30 kişiden az olan stantlarda bu uygulamayı yapmak pek mümkün değildir. Sayısı düşük olan firmalara Lunchbox tarzı bir hizmet sunmak daha uygun olmaktadır.

 

Örnek Öğle Yemeği Menüsü : Taze Fasulye, Sade Pilav, Tatlı, Salata

 

Lunch Box

 

Ekmek arası sandviç ile birlikte, kek, meyve ve içecek  ya da sadece sandviç ve içecek ile birlikte paket haline getirilmiş bir servis hizmetidir. Bu hizmet şekli fuarlarda en çok tercih edilen yemek hizmeti olarak da kabul görülmektedir. 

Örnek Lunchbox Menüsü: Jambonlu Kaşarlı Sandviç + Paket Kek + Meyve +  İçecek

 

Personel Hizmetleri

 

Fuara katılan firmaların her türlü personel hizmetlerinin temin edilmesine verdiğimiz addır. Bu hizmet içeriğinde, Manken Hostes, Hostes, Servis Hostesi,  Garson, Temizlik Personeli, Promosyon dağıtım personeli gibi servis personeli hizmetleri yer almaktadır.

 

 

Manken Hostes

 

Manken hosteslerimiz stant alanı içinde firmanın ürünlerini yüzeysel bilgiler ışığında tanıtmak ve ürün teşhirinin en iyi şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla görev yapan personelimizdir.

Bu personellerimizin prezantasyonu üst seviyede olup tamamen prestij esasına göre görev almaktadır.

 

Hostes

 

Hosteslerimiz stant alanı içinde misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi ve yüzeysel bilgilerin aktarılması konularında görev yapmaktadır. Bu personellerimiz servis hizmetlerinin yapılmasında kullanılmamaktadır.

 

Servis Hostesi

 

Servis Hosteslerimizin ana görevi gelen misafirleri karşılamak ve çeşitli ikramlarda bulunmaktır. Bu personellerimizin ürün tanıtımı veya bilgi alışverişi konularında bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Servis Personeli  / Garson

 

 

Garsonlarımız servis hostesiyle aynı görevi yapan bay servis personellerimizdir. Özellikle yüksek performans gerektiren kalabalık fuar organizasyonlarında tercih edilmektedir.